Отзывы о санатории Горинь, Степань

sanatoriev.net
34 отзыва о санатории Горинь.
[Ответить][Удалить отзыв]
Хмм, отзыв о санатории от 2015-05-18
навіщо дитину дошкільного віку відправляти у санаторій? щоб спекатись дитини на літо? харчують там добре! а тепер щодо розваг: якщо дитина "тіхоня" чи замкнута в собі, якщо вона не спілкується з дітьми у загоні, то як їй може бути весело?? якщо знайде друзів то їй і без тих всяких конкурсів буде добре там!до кінця зміни там добувають! і з слізьми на очах їдуть додому! обіцяють приїхати ще! територія лагеря якраз таки нормальна! мені здається що краще санаторій на території селища, а не за селищем. кліщів немає, змій немає. і усе що потрібно можна купити у тамтешніх магазинах. і ціни у селищі нормальні, не завищені. ігрові прощадки там є! кімната - лавочка?? а куди ж можна відпустити дитину дошкільного віку? це маленька дитина! вожаті бояться відпускати, адже якщо щось станеться це буде на їхній совісті. отримають догану від начальства ще й батьки можуть подати до суду. умови проживання добрі. у кожній кімнаті є вода і туалети. краще було якби був один на поверх, як у інших санаторіях??у кімнаті 2-4 людей. це нормально в порівнянні з електроніком! там дітей ділять на елітних і звичайних. еліта - по двоє. звичайні - 7! ліжка в горині нові, є тумбочки нові, стіл та новий шкаф, є зеркало. кімнати світлі. на балкони дозволяють виходити далеко не усім. тому що побільшало нещасних випадків, так що обурюватись з цього приводу не варто. кімнати не закриваються? а де вони зараз закриваються, скажіть мені будь ласка?! персонал піклується про дітей. це дуже тяжка робота. дітей дуже багато і до кожного потрібен власний підхід. а як знайти підхід якщо дитину забирають на наступний день після приїзду тому що дитина не знайшла друзів? це не відбувається так швидко! та щодо місцевих дітей!! ці діти бояться кожного дня що на них щось звалять, звалять чиюсь провину. не потрібно боятись місцевих. вони не зроблять нічого поганого. є декілька десятків дітей які до сих пір приїжають у Степань, вже не як у санаторій, а просто в гості до своїх місцевих друзів з якими весело провели час! з свого досвіду знаю, що ви ще неодноразово сюди повернетесь!!)) порівнюючи горинь з Олександрією, я можу сказати що в ГОРИНІ КРАЩЕ!
[Ответить][Удалить отзыв]
Микола <Mr.Smith@i.ua>, отзыв о санатории от 2014-08-22
Цього року дочка наполягла саме на цьому таборі - я погодився і шкодуємо обоє :( До кінця зміни не добуде - заберу! Дитині шкільного віку там нічого робити, можливо "язвєннікам/пенсіонерам"... Територія "лагєря" розташована в межах населеного пункту і ДУЖЕ тісна, через що там немає ні ігрової зони, ні качельок, ні будь-яких спортивних площадок. Дозвілля в таборі досить ОБМЕЖЕНЕ. Кімната - лавочка... Вожаті не дуже й переймаються змістовним дозвіллям підопічних. Щодо умов проживання - трійочка з натяжкою. Дійсно двері в кімнатах не закриваються, хочеш - купи НАВІСНОГО замка - прикрути скоби і вішай "колодку" (село і люди). В тих кімнатах, що не закривались покрали у дітей гроші, масово, на півтори тисячі сумарно!!! Кормлять так-собі, при вартості путівки 2 400 хотілося б дійсно оздоровлення, фруктів побільше... Персонал тупо відбуває час, частину дітей уже забрали батьки. Це у нас уже третій табір - була дочка в "Корчагінці" під Острогом, в Олександрії під Рівно, і там і там - прооооосто КЛААААС!!! Ні в яке порівняння не іде... :( Повірте, з гіркого досвіду - НЕ РАДЖУ!!! Гроші на вітер і толку 0 (нуль), ПРАВДА.
[Ответить][Удалить отзыв]
Вііточка, отзыв о санатории от 2014-07-12
так там дуже класно. якщо комусь буде сумно це тільки тому хто нічого не роби(не ходить на гуртки та ніде не бере участі). купатись ніхто не дозволяє тай місцеві в ночі ходять а так все супер можна їхати мені сподобалось:-):-):-):-):-):-):-)
[Ответить][Удалить отзыв]
Вікторія, отзыв о санатории от 2014-06-13
В загальному табір добрий!В кімнаті по 3 людини. Кормлять добре. Є магазинчік, влаштовують веселі та різноманітні конкурси. Також є річка, де можна ходити купатися!В кімнаті є умивальник, туалет, та ванна , але в ванній холодна водичька!На кожному поверсі є душ з гарячею водою!Там класно в любу пору року!На мою думку цей табір-*Маленький на карті-але великий у серці* В загальному цьому табору можна поставити за все 4 по 5-ти бальній системі!Раджу всім туди зїздити, адже умови реально дуже хороші!Там можна дуже весело та добре провести час!
[Ответить][Удалить отзыв]
Наталия <a5555507@mail.ru>, отзыв о санатории от 2014-06-02
завезли вчера дочку. первый раз ребенок отдыхает без нас. санаторий тихий ужас воды горячей пока нет . вечером мылись в холодной воде если проблему не устранят ребенка заберем не хочу чтобы она заболела . везде стойкий запах плесени замков на дверях нет бери что хочешь . кормят вроде нормально. везде нужен ремонт при чем капитальный туалеты текут. ждем сколько выдержит дочка при первом звонке забираем....
[Ответить][Удалить отзыв]
Виктория Озарчук, отзыв о санатории от 2014-06-17
Я цього року, в Горинь їду вперше, бо всі інші роки їздила в Сигнал. Кароче так, я прочитала відклики-мене вонизвісно шокували-тому хто був в цьому таборі-напишіть реально як там?)дякую.
[Ответить][Удалить отзыв]
Вікавк, отзыв о санатории от 2014-05-17
а там поскільки в кімнатах?
[Ответить][Удалить отзыв]
Олька <0955354796>, отзыв о санатории от 2014-03-25
Дш там роздільноале туалет та рукомийник у кімнаті.
[Ответить][Удалить отзыв]
Олька, отзыв о санатории от 2014-03-25
Горинь у степані просто клас, я там була вже 5 раз!Ось цього літа хочу знову, бо моя найкраща подруга їде!Люди зїжджайтесь, це найкрутіший санаторій в якому я була!В кімнату можна заселюватись втрьох, і не важливо, скільки років дітям, якщо наприклад тобі 9, то якщо ти кочеш заселитися з дівчиною чи хлопцем якому(якій)наприклад 15 то вас запросто заселять разом!Саме найбільше мені подобаються тамтешні конкурси!Люди, зїжджайтеся сюди!
[Ответить][Удалить отзыв]
No, отзыв о санатории от 2013-07-23
маю тудискоро їхати, чи варто?є там гаряча вода?чи душу кімнатах?
[Ответить][Удалить отзыв]
Kate-, отзыв о санатории от 2013-06-06
через три тижні їду туди. Хочу дізнатися на скільки людей розрахована кімната.
[Ответить][Удалить отзыв]
Хтось <alla.kote@mail.ru>, отзыв о санатории от 2013-02-09
шо можете сказати про місцеву модоль?
[Ответить][Удалить отзыв]
Юля, отзыв о санатории от 2012-10-18
хотілося б покращення умов проживання в санаторії. варто було б зробити євроремонт у приміщеннях санаторію. що до харчування , то воно відмінне
[Ответить][Удалить отзыв]
Анна <Bella.Love.Cvon1990@mail.ru>, отзыв о санатории от 2012-08-05
Даже и не знаю с чего и начать.... В комнатах нормальная мебель но ужасные окна так как я была в санатории зимой было очень холодно, вода только холодная но есть один душ на этаж с горячей водой, питание не очень плохое но и не отличное, о дискотеке и процедурах отдельная история, дискотека находиться очень далеко мало места старые ужасные колонки музыку даже из за них не слышно было, процедуры назначили 3 штуки где то, сначала пошли на грязи - ужас... нужно раздеваться а холодно же... помещение ужасное там можно снимать фильмы ужасов, когда пошла на вторую процедуру вопще не кого не было хотя я пришла на назначенное время.... короче летом возможно там и весело но зимой было кошмарно... самый худший санаторий в котором я была... ((
[Ответить][Удалить отзыв]
Неизвестный, отзыв о санатории от 2012-04-17
я там була мені сподобалося, а хто каже що цей санаторій фуфло то вони глубоко ошибаються. Но когда я була у нас в корпусі стався пожар, но всеодно нам було весело)))))))
[Ответить][Удалить отзыв]
ВОЖАТА, отзыв о санатории от 2012-04-12
Насправді санаторій дуже хороший, я відпочиваю там кожен рік. На рахунок харчування-все супер, а батьки прекрасно знають своїх дітей як вони їдять, якщо вдома їх годують з-під палки, то в санаторії їм "лафа", так як вожаті заставити не можуть. В кімнатах достатньо затишно, щодо лікуваня, то ті хто хоче отримати поцедури завжди пвде, а так як дітям не до того вони й не ходять. По правді скажу, що дітям до 14, 15 років там робити нічого, а от старшим я скажу там дуже весело)Раджу приїхати і побачии самим!
[Ответить][Удалить отзыв]
Машуня <380974876841>, отзыв о санатории от 2011-11-02
незнаю , коли я там була в прошлом году то мені не сподобалось томущо ніякого євроремонту про який обіцяли не було і близько в кімнатах холодно в ванній яка знаходиться в кімнаті вода тільки холодна а про дівчат і хлопців місцевих я взагалі мовчу жахливо годували мені не сподобалось
[Ответить][Удалить отзыв]
Сонька Березняк, отзыв о санатории от 2011-10-02
Це самаий-самий кращий санаторій))Я його обожнюю))***
[Ответить][Удалить отзыв]
Владислав <Vkontakte.ru>, отзыв о санатории от 2011-08-28
Санаторій СУПЕР. Хотів би поїхати ще "Горинь"
[Ответить][Удалить отзыв]
Неизвестный, отзыв о санатории от 2011-08-28
Счпер!Дискотекі счперові!Рекомендую!"Горинь" the best!Наступного літа приїду ще раз!
[Ответить][Удалить отзыв]
Неизвестный, отзыв о санатории от 2011-08-19
санаторый клас я сам там був дівчата місцеві зашибись приїзджайте не пожалієте
[Ответить][Удалить отзыв]
Місс смайлик) <smale...>, отзыв о санатории от 2011-08-15
я там була 3 рази! Там прикольно) на дискотеці взагалі класно... Музика нова, освітлення супер) місцеві хлопці просто лапочки)* є де погуляти (Гайошник, Околиця, Молодіжне і т. д. ) особливо сподобався хлопчик Ваня)* їдьте туди не пожалієте)
[Ответить][Удалить отзыв]
Настінька, отзыв о санатории от 2011-08-08
там євроремонт вже зроблено, санаторій класний , приїхала 4 дні тому і сумую: хочу назад....
[Ответить][Удалить отзыв]
Оля <Olysik753@mail.ru>, отзыв о санатории от 2011-06-26
Відпочивали ми в Жовтні, в кімнатах було напевне 25 градусівС. Ще й кімната на сонячній стороні корпусу, меблі нові, щодня прибирають, харчувалися ми добре, поварі старалися, доречі щовечора ходили до їдальні на кефір. Загалом мені сподобалося, хочу туди поїхати літом!!!!!!!
[Ответить][Удалить отзыв]
Людмила, отзыв о санатории от 2011-03-03
дети спали, ели в куртках и шапках(октябрь). обогреватель очень слабый. Понравился поход в лес. Приехал очень худой и больной
[Ответить][Удалить отзыв]
Сер, отзыв о санатории от 2011-02-24
... детям не было что делать, потому что ты за ими и не смотрел, а держал в комнатах, сам где-то пропадал наверное, я считаю, без тебя им было бы что делать!!! А мне например очень понравилось, я был там в октябре. Это просто супер отдых (особенно шашлыки в лесу). Люди очень хорошие. Если будут путёвки обязательно поеду еще!!!
[Ответить][Удалить отзыв]
Неизвестный, отзыв о санатории от 2011-01-16
Курорт не самий кращий але може бути. Відпочивало Залаззя.
[Ответить][Удалить отзыв]
Вадя, отзыв о санатории от 2011-01-05
Санаторій "Горинь.... " просто ультне місце для відпочинку..... дуже прикольно харчують, класно відпочивати зимою... радю всім туди їхати , там класно.... !
[Ответить][Удалить отзыв]
Тамарочка <tamuska_veligosha@mail.ru>, отзыв о санатории от 2010-12-05
Санаторій дуже хороший. Хоч водичка й не приемна на смак але допомагає вилікувати шлунок і скинути зайву вагу. В кімнатах тепло, зроблено косметичний ремонт, закуплено нові меблі. Харчування дієтичне зате смачне. Дуже сподобались культурно-масові заходи.
[Ответить][Удалить отзыв]
Ро, отзыв о санатории от 2010-11-26
санаторій гамно!
[Ответить][Удалить отзыв]
Алина Кузьменчук <alino4ka.se@yandex.ua>, отзыв о санатории от 2010-11-19
а я не знаю еду толко 5 декабря)
[Ответить][Удалить отзыв]
Кажуть що там зробили євро рем <Паша КМС>, отзыв о санатории от 2010-11-18
Pancho_2012@mail. ru
[Ответить][Удалить отзыв]
Fsd <d53059@rambler.ru>, отзыв о санатории от 2010-10-25
Ужас а не санаторій для дітей. Санаторій незагорожений , в кімнатах холодно. Виховні заходи для дітей не проводяться, процедур майже немає. Дітям просто нема чого робить в цьому санаторії...
[Ответить][Удалить отзыв]
Веталь <ZverbXXX@ukr.net>, отзыв о санатории от 2010-04-23
Випуск 2007р 2заїзд пишить вконтакти id30376311
[Ответить][Удалить отзыв]
Діма <dsma.rizhuk@mail.ru>, отзыв о санатории от 2010-03-09
санаторій просто бомба правда вода там не вкусна але має лікувальні властивості харчування там справді дієтичне але 5 разів на день, найкращі вожаті тому хто не був там рекомендую поїхати звісно самих дітей відправляти не потрібно їдьте з ними там також є лікування за рахунок санаторію =)
[Ответить][Удалить отзыв]
Неизвестный, отзыв о санатории от 2010-01-04
цей санаторій більш-менш нормальний
[Ответить][Удалить отзыв]
Міша, отзыв о санатории от 2009-08-18
Колись був чудовий санаторій (в прямому значенні цього слова - оздоровлення було на висоті).
[Ответить][Удалить отзыв]
Элпис, отзыв о санатории от 2009-07-05
Санаторiй супер, лiкування також хороше.
[Ответить][Удалить отзыв]
Біл , отзыв о санатории от 2008-12-17
лікування в санаторії дуже хороше, а мінеральна вода одна з найкращих, зробив орошення шлунку і немаю ніяких проблем
[Ответить][Удалить отзыв]
Олена, отзыв о санатории от 2008-08-23
Санаторій схожий на старий, брудний гуртожиток. В цьому році там зробили табір для оздоровлення дітей. Харчування ніяке. Свого майданчика немає, вірніше є лавочка над дорогою. На балкони можна вилізти, перекинувши ногу. Балкони також виходять на дорогу. Крім цього всього питна вода дуже погана.
[Ответить][Удалить отзыв]
Наташа <Nana@ha.ua>, отзыв о санатории от 2008-03-17
Я просто обожнюю Степань і цей санаторій!!!!!!!!!!
Це найкраще місце на землі!!!!!!!!! Саме тут я зустріла своє перше кохання!!!!!
Стоимость фотосъемки Симферополь. http://isdata.ru

Оставьте Ваш отзыв о санатории Горинь

Ваше имяЕсли вы столкнулись с вопиющими нарушениями, оставляйте свой номер телефона. Отзывы также читают представители контролирующих органов и СМИ.
Вебсайт|E-mail
Ваш отзыв:
Описание на стр. http://sanatoriev.net/22120.html

Доска объявлений:New!

 • Туризм
 • Частный сектор
 • Квартиры
 • Недвижимость
 • Добавить объявление
 •  Бесплатно

  Санатории:

 • Цены на санатории 2018
 • Отзывы о санаториях
 • Добавить санаторий
 •  Бесплатно

  Выберите регион:

  Винницкая обл. (30)
 • Винница (7)
 • Крыжополь (2)
 • Немиров (3)
 • Хмельник (10)
 • Волынская обл. (12)
 • Гаевка (2)
 • Гремящее (2)
 • Згораны (2)
 • Днепропетровская обл. (22)
 • Днепродзержинск (2)
 • Днепропетровск (7)
 • Кривой Рог (6)
 • Донецкая обл. (33)
 • Докучаевск (2)
 • Донецк (8)
 • Мариуполь (4)
 • Славянск (7)
 • Соледар (2)
 • Житомирская обл. (14)
 • Житомир (7)
 • Каменный Брод (3)
 • Коростышев (2)
 • Закарпатская обл. (41)
 • Довге (4)
 • Долгое (4)
 • Долина (2)
 • Иршава (4)
 • Камьяница (2)
 • Мукачево (6)
 • Нижнее Солотвино (2)
 • Поляна (6)
 • Свалява (8)
 • Синяк (2)
 • Соймы (2)
 • Солочин (2)
 • Ужгород (4)
 • Хуст (2)
 • Шаян (4)
 • Запорожская обл. (27)
 • Бердянск (10)
 • Запорожье (11)
 • Приморск (2)
 • Ивано-Франковская обл. (20)
 • Витвица (2)
 • Долина (2)
 • Новый Мизунь (2)
 • Яремче (8)
 • Киев (22)
  Киевская обл. (38)
 • Белая Церковь (2)
 • Боярка (4)
 • Ворзель (11)
 • Ирпень (20)
 • Козин (2)
 • Конча-Заспа (2)
 • Обухов (2)
 • Пуща-Водица (4)
 • Кировоградская обл. (3)
  Крым (241)
 • Алупка (9)
 • Алушта (28)
 • Гаспра (11)
 • Гурзуф (5)
 • Дачное (3)
 • Евпатория (68)
 • Заозерное (15)
 • Керчь (9)
 • Коктебель (2)
 • Кореиз (8)
 • Курортное (4)
 • Курпаты (4)
 • Ласпи (2)
 • Ленино (5)
 • Ливадия (12)
 • Массандра (6)
 • Мисхор (20)
 • Николаевка (2)
 • Оползневое (3)
 • Ореанда (6)
 • Отрадное (4)
 • Партенит (2)
 • Понизовка (2)
 • Саки (12)
 • Севастополь (7)
 • Симеиз (11)
 • Судак (9)
 • Утес (2)
 • Феодосия (8)
 • Форос (4)
 • Щелкино (2)
 • Ялта (88)
 • Луганская обл. (15)
 • Алчевск (4)
 • Лисичанск (2)
 • Луганск (2)
 • Новопсков (2)
 • Львовская обл. (93)
 • Баня Лысовицкая (4)
 • Брюховичи (2)
 • Великий Любень (2)
 • Дрогобыч (6)
 • Львов (8)
 • Модричи (4)
 • Моршин (21)
 • Немиров (3)
 • Опака (2)
 • Сколе (2)
 • Славское (2)
 • Стрыйск (3)
 • Сходница (3)
 • Трускавец (44)
 • Николаевская обл. (16)
 • Николаев (11)
 • Очаков (5)
 • Одесская обл. (58)
 • Белгород-Днестровский (11)
 • Беляевка (2)
 • Затока (3)
 • Курортное (4)
 • Одесса (44)
 • Сергеевка (5)
 • Полтавская обл. (25)
 • Власовка (2)
 • Миргород (15)
 • Полтава (3)
 • Ровенская обл. (17)
 • Дубенск (2)
 • Костополь (2)
 • Молодава (2)
 • Ровно (6)
 • Сарнен (2)
 • Степань (2)
 • Сумская обл. (8)
 • Лебедин (2)
 • Сумы (2)
 • Токари (2)
 • Шостка (2)
 • Тернопольская обл. (13)
 • Гусятин (2)
 • Тернополь (6)
 • Харьковская обл. (27)
 • Березовское (2)
 • Высокий (5)
 • Дачное (3)
 • Курортное (4)
 • Харьков (10)
 • Херсонская обл. (15)
 • Голая Пристань (2)
 • Лазурное (2)
 • Новая Каховка (2)
 • Скадовск (4)
 • Херсон (4)
 • Хмельницкая обл. (11)
 • Великий Жванчик (2)
 • Городок (3)
 • Дунаевцы (4)
 • Каменец-Подольский (2)
 • Маков (2)
 • Сатанов (4)
 • Черкасская обл. (21)
 • Маньковка (2)
 • Смела (2)
 • Черкассы (12)
 • Черниговская обл. (9)
 • Мена (2)
 • Нежин (2)
 • Чернигов (3)
 • Черновицкая обл. (5)
 • Сторожинец (2)
 • Черновцы (3)
 • Для санаториев и турфирм:

 • Загрузить цены на путевки
 • Добавить санаторий
 •  Бесплатно
 • Фотограф Симферополь
 • © САНАТОРИЕВ.NET  Добавить санаторий Добавить объявление Правила Обратная связь